Команда

Має 12-річний досвід роботи в сфері енергоефективності. Практикуючий енергоаудитор (енергетичний аудит в промисловості, енергетичний аудит та сертифікація будівель, енергетичний аудит муніципальних підприємств), великий досвід у розробці техніко-економічних обґрунтувань енергоефективних (ЕЕ) проектів для міжнародних фінансових установ та програм, інвестиційне планування, впровадження систем енергетичного менеджменту, супровід впровадження та підтримка груп впровадження ЕЕ проектів. Приймає участь у роботі по вдосконаленню законодавчих та правових актів, адоптації європейського законодавства у сфері будівництва та енергоефективності. Є співзасновником та активним членом Асоціації енергетичних аудиторів України, є членом Асоціації інженерів енергетики України та США. Проводить тренінги та навчання з основ та практик енерграудиту та процедур впровадження ЕЕ проектів. Є автором 6 статей в газетах та журналах на тему енергоефективності на підприємствах та в будівлях, співавтор  навчального посібнику  «Бізнес-планування проектів у галузі енергоефективності та відновлюваних джерел енергії»

КАТЕРИНА ШИШКА

технічний директор, в. о. генерального директора

Має 8-річний досвід роботи в сфері енергоефективності. Енергоаудитор (енергетичний аудит в промисловості, енергетичний аудит та сертифікація будівель, енергетичний аудит муніципальних підприємств), має досвід у розробці техніко-економічних обґрунтувань енергоефективних проектів для міжнародних фінансових установ та програм, впровадження систем енергетичного менеджменту, розробці технічних завдань та тендерної документації для ЕЕ проектів. Є членом Асоціації енергетичних аудиторів. Періодично проходить навчання з підвищення кваліфікації.

КУЛИК ЄВГЕНІЯ

енергоаудитор, енергоменеджер, інженер теплоенергетик

Має багаторічний досвід роботи в галузі енергетики, енергоефективності та екологічних проектів, консультації в Україні та Центральної Азії: енергетичний аудит будівель, енергетичний аудит муніципальних систем електро- та водопостачання,  енерго- та екологічно ефективна реконструкція системи електропостачання міст, електротехнічні розрахунки будь-якої складності,  менеджмент енергопостачання,  впровадження системи енергетичного менеджменту, техніко-економічне обґрунтування ЕЕ проектів, управління проектами на стадії реалізації. Має 24 наукові роботи.

ПАВЛО КУЛЬБАЧНИЙ

енергоаудитор, інженер проектувальник

8 років роботи в сфері енергоефективності будівель в Україні. Практичний досвід по підготовці ТЕО (фінансової та економічної частини) для залучення інвестицій від міжнародних донорів (ЄБРР, НЕФКО, ВБ, ЄІБ).

ГАННА МИХАЙЛОВА

економіст з фінансової роботи

Контакти

Aдреса: Україна, 49000, Дніпро,
пр. Д. Яворницького, 57, офіс 413
Tел: + 38 (095) 248 02 75
E-mail: e.shyshka@gmail.com
Закрыть меню